Додаток XRY зламує смартфони в лічені хвилини

admin Новини ІТ-безпеки

Додаток XRY зламує смартфони в лічені хвилиниКомпанія Micro Systemation розробила спосіб швидкого злому мобільних пристроїв.

Шведська компанія Micro Systemation знайшла спосіб швидкого злому пароля безпеки пристроїв на базі iOS і Android. В YouTube було опубліковано відео, на якому співробітник компанії протягом декількох хвилин отримує доступ до захищеного паролем телефону.

В ході відеоролика представник Micro Systemation використовує додаток XRY для доступу до вмісту мобільного телефону протягом менш ніж двох хвилин. Для зломщика відкривається доступ до конфіденційних даних користувача, таких як GPS розташування, історія дзвінків, контакти і SMS повідомлення. Принцип злому телефону додатком XRY схожий з джейлбрейком в тому сенсі, що при здійсненні операції усуваються встановлені виробником обмеження.

«Кожного тижня з'являється новий телефон з унікальною операційною системою і нам доводиться займатися зворотним проектуванням, - цитує Forbes Майка Діксона (Mike Dickinson), директора по просуванню Micro Systemation. - Нам постійно доводиться гнатися за ринком».

Діксон також зазначив, що чим довший у пристрої пароль, тим краще для користувача і тим складніше здійснити злом.

Micro Systemation виконує 98% замовлень по злому мобільних телефонів, що надходять від поліції Великобританії. Послугами компанії також користуються поліцейські відділення та ФБР США.