Google розповіла про технологію тестування безпеки браузера Chrome

admin Новини ІТ-безпеки

Google розповіла про технологію тестування безпеки браузера ChromeClusterFuzz - це система, яку компанія Google використовує для перевірки браузера Chrome на наявність вразливостей.

Компанія Google використовує технологію тестування ClusterFuzz для виявлення, аналізу та виправлення вразливостей в web-браузері Chrome. Розробник повідомляє, що використання цієї технології допомагає значно скоротити кількість вразливостей.

Технологія ClusterFuzz складається з декількох сотень віртуальних машин, на яких одночасно працюють близько 6000 процесів Chrome, які щодня піддаються 50 млн тестів. Про це повідомляється в блозі компанії.

Потужності ClusterFuzz протягом найближчих тижнів будуть збільшені в чотири рази. З моменту запуску ClusterFuzz вдалося виявити 95 унікальних вразливостей, 44 з яких вдалося усунути до випуску останньої стабільної версії браузера.

На додаток до тестування та виявлення вразливостей, ClusterFuzz використовується для розподілу тестів, а також для аналізу збоїв, що дозволяє визначити, чи пов'язані вони з вразливістю в системі безпеки, яку може бути проексплуатовано. Крім цього, ClusterFuzz допомагає переконатися в тому, що виявлений ​​пролом був виправлений ​​належним чином.