Хакер зламав дитячий монітор і завдав образи дитині і її батькам

admin Новини ІТ-безпеки

Хакер зламав дитячий монітор і завдав образи дитині і її батькамЗловмисник отримав повний контроль над пристроєм, що дозволяє батькам спостерігати за дитиною з іншої кімнати.

В даний час нікого не здивуєш зломами систем фінустанов і урядів різних країн. Здійснюючи атаки, зловмисники переслідують різні цілі, наприклад, політичні, або ж просто хочуть «поживитися» за чужий рахунок. Однак іноді хакери зламують найнеймовірніші пристрої, такі, як автомобіль, або дитячий монітор, що дозволяє спостерігати за дитиною, яка перебуває в іншій кімнаті.

Як повідомила компанія ABC News, подібний випадок стався в США з Марком Гілбертом (Marc Gilbert) і його дружиною Лорен. Чоловік перебував на кухні і раптом через дитячий монітор почув дивні звуки, що доносяться нібито з кімнати його маленької дочки. Незважаючи на те, що пристрій оснащений камерою спостереження, на моніторі нічого не відображалося, оскільки хакер, який зламав монітор, отримав над ним повний контроль.

Марк і Лорен підійшли до кімнаті і почули чоловічий голос з британським або європейським акцентом, який говорив непристойності їх дитині, а потім почав ображати самих Гілбертів. Зрештою, голові родини довелося повністю відключити пристрій. Чоловік і дружина не звернулися в поліцію, проте попереджають інших батьків, що цей випадок напевно не залишиться єдиним у своєму роді.