Хакери проникли в мережу концерну Mitsubishi Heavy Industries Ltd

admin Новини ІТ-безпеки

Хакери проникли в Mitsubishi Heavy Industries LtdКомп'ютерна мережа оборонного підприємства Mitsubishi Heavy Industries Ltd. скомпрометована невідомими хакерами. Про це повідомляє Reuters з посиланням на японську газету Yomiuri.

Як повідомляє японська газета, хакери атакували комп'ютерні мережі заводів, які виробляють підводні човни, ракети і створюють компоненти для атомних станцій. Це перша в історії кібератака на японську оборонну промисловість.

Представник Mitsubishi Heavy підтвердив кореспондентам Reuters наявність кібератаки і повідомив, що компанія зараз проводить розслідування інциденту безпеки. Які саме дані були викрадені у компанії поки невідомо.

Згідно з даними японської газети, близько 80 комп'ютерів різних підрозділів були заражені вірусом. Серед них комп'ютери в штаб-квартирі концерну в Токіо, в лабораторіях Kobe Shipyard & Machinery Works, Nagasaki Shipyard & Machinery Works і Nagoya Guidance & Propulsion System Works.

Kobe Shipyard зараз займається розробкою підводних човнів і створює компоненти для атомних станцій. Nagasaki Shipyard створює кораблі супроводу. Завод Nagoya створює самонавідні ракети і двигуни до них.