Хакери скомпрометували PoS-термінали торгових мереж Supervalu і Albertson

admin Новини ІТ-безпеки

Хакери скомпрометували PoS-термінали торгових мереж Supervalu і AlbertsonМережі продовольчих і винних магазинів Supervalu і Albertson звернулися до своїх клієнтів з офіційним попередженням про те, що невідомі хакери атакували комп'ютерні мережі компаній і могли викрасти особисті дані покупців. Як випливає з повідомлення, зловмисники отримали доступ до систем, що обробляють дані PoS-терміналів.

Обидві мережі розташовані в штаті Міннесота, США, і налічують близько 180 відділень, що працюють під брендами Cub Foods, Farm Fresh, Hornbacher, Shop 'n Save, а також Shoppers Food & Pharmacy. При цьому атаки зазнали не менше 29 франчайзингових магазинів.

За попередніми даними, в руках невідомих виявилися номера рахунків, терміни дії банківських карт, а також імена їх власників.

Цікаво також, що факт злому був виявлений внутрішньою службою безпеки Supervalu. Фахівці підкреслюють, що під загрозою компрометації виявилися ті клієнти компанії, які здійснювали оплату товарів через PoS-термінали в період з 22 червня по 17 липня поточного року.