Хакери використовують смерть Стіва Джобса заради власної вигоди

admin Новини ІТ-безпеки

Хакери використовують смерть Стіва Джобса заради власної вигодиЕксперти «Лабораторії Касперського» зафіксували кілька випадків спам-розсилок на тему смерті екс-глави Apple Стіва Джобса.

У першому випадку, шахраї розсилають повідомлення електронної пошти з інформацією про те, що Джобс живий. У повідомленнях також міститься посилання на сайт, на якому нібито можна отримати більш детальну інформацію. Посилання в листах ведуть на зламані сайти, що експлуатують вразливості популярних web-оглядачів.

У другому випадку, зловмисники розсилали листи на португальською мовою, в яких користувачам пропонували ознайомитися з інформацією про реакцію компанії Apple на смерть свого екс-голови. На момент виявлення, експертами «Лабораторії Касперського» ссилка, вкладена в повідомлення, була неробочою.

Нагадаємо, що вчора експерти компанії Sophos виявили шахрайську схему, пов'язану з ім'ям Стіва Джобса і націлену на користувачів соціальної мережі Facebook. Шахраї поширювали інформацію про 50 безкоштовних пристроях iPad «в пам'ять про Стіва Джобса». Пройшовши по посиланню, запропонованому зловмисниками, користувачів перенаправляли на сайт азартних ігор.