Хакери заявили про повторний злом Saudi Aramco

admin Новини ІТ-безпеки

Хакери заявили про повторний злом Saudi AramcoВ результаті другого злому хакерам вдалося викрасти конфіденційну інформацію з систем компанії.

Нафтовий гігант Saudi Aramco знову став мішенню хакерів. Повідомлення про злом було опубліковано на Pastebin, а в компанії жодних коментарів не надали.

У заяві хакерів вказується: «Ми вважаємо, що це смішно і дивно, що немає ніяких новин від Saudi Aramco з приводу суботнього вечора». Хакери стверджують, що вони виконали свою обіцянку про повторний взлом, і в якості доказу опублікували адресу електронної пошти та пароль користувача Халіда А. Аль-Фаліха (Khalid A. Al-Falih), а також облікові дані, які відкривають доступ до інформації про основний вид діяльності компанії. Крім цього, зловмисники стверджують, що на всіх засобах для забезпечення комп'ютерної безпеки компанії були встановлені паролі за замовчуванням.

Якщо опублікована інформація виявиться правдивою, то компанія зіткнеться з певними труднощами, так як хакери заявили, що вони готують для публікації інші викрадені дані.

Нагадаємо, що перший взлом Saudi Aramco стався 15 серпня поточного року. У результаті було інфіковано 30 тис. робочих станцій.