Хакери зламали web-сайт Міністерства інформації Малайзії

admin Новини ІТ-безпеки

Хакери зламали web-сайт Міністерства інформації МалайзіїНа зламаному сайті злочинці розмістили неправдиве повідомлення про відставку прем'єр-міністра країни.

Зловмисники зламали web-сайт Міністерства інформації Малайзії та розмістили на ньому неправдиве повідомлення про відставку прем'єр-міністра країни Наджіба Разака (Najib Razak).

У понеділок, 18 лютого, міністр інформації Ібрагім Абдул Рахман (Ibrahim Abdul Rahman) повідомив, що злом був виявлений вранці, після того, як ця інформація вже була опублікована на кількох громадських сайтах.

Міністр повідомив, що були зламані такі системи відомства, як e-Akhbar і e-Press. Крім неправдивого повідомлення про відставку прем'єр-міністра, інформація, розміщена зловмисниками, стосувалася також заяв на отримання громадянства Малайзії.

Як повідомило агентство Digital News Asia, повідомлення про відставку супроводжувалося вибаченнями на адресу лідерів опозиції за злочини, вчинені проти них Разак. Правляча в Малайзії коаліція Barisan Nasional в даний час знаходиться під тиском в штаті Сабах через передбачуване надання коаліцією громадянства іноземцям для збільшення кількості голосів виборців на свою користь.

Урядові сайти все частіше стають мішенню хакерів в азіатських країнах, у тому числі в Сінгапурі, Індії, Китаї і Камбоджі.