Китайські хакери підозрюються в зломі сайту канадської енергокомпанії

admin Новини ІТ-безпеки

Китайські хакери підозрюються в зломі сайту канадської енергокомпаніїВ ході кібератаки зловмисники завантажили в систему компанії ряд шкідливих програм і викрали базу даних одного з проектів.

Як повідомляє експерт в області інформаційної безпеки Брайан Кребс (Brian Krebs), канадська енергетична компанія Telvent, контролююча більше половини нафто і газопроводів у Північній і Латинській Америці, почала попереджати своїх клієнтів про витік важливої ​​інформації в результаті хакерської атаки.

Про компрометацію бази даних проекту OASyS SCADA клієнтів повідомив прес-секретар французької компанії Schneider Electric, яка належить Telvent. «Компанія активно співпрацює з правоохоронними органами, експертами в області інформаційної безпеки і постраждалими клієнтами, щоб упевнитися, що наслідки злому ліквідовані», - заявили в Schneider Electric.

Кребс повідомив, що зловмисники зламали міжмережевий екран компанії, проникли в її внутрішню мережу, встановили шкідливе ПЗ і викрали базу даних проекту корпорації під назвою OASyS SCADA.

За словами представників Telvent, в ході дослідження виявлених шкідливих програм фахівці встановили, що атака здійснювалася китайським хакерським угрупованням під назвою Common Group, яку протягом кількох років звинувачують в проведенні атак на великі енергетичні корпорацій.