McAfee: Хакери планують масштабний напад на США під назвою - проект Blitzkrieg

admin Новини ІТ-безпеки

McAfee: Хакери планують масштабний напад на США під назвою -  проект BlitzkriegНа думку експертів, кіберзлочинці націлені, принаймні, на 30 великих американських банків. Дослідники антивірусної компанії McAfee прийшли до висновку, що кіберзлочинці готують низку масштабних атак проти США, які почнуть здійснюватися навесні наступного року.

Як стало відомо експертам, проект під назвою "Blitzkrieg" повинен дестабілізувати систему американського online-банкінгу.

Як повідомив хакер під ніком "vorVzakone", підготовка до реалізації проекту почалася ще у вересні поточного року. Тоді зловмисники почали об'єднуватися в групи, здатні "завдати удар" по США в будь-який момент.

За словами кіберзлочинців, в планах хакерів - атаки на 30 американських банків, при проведенні яких зловмисники мають намір використовувати троянські програми, що є більш ефективними, ніж інструменти Zeus або SpyEye.

Експерти McAfee встановили, що хакери планують використовувати модифікований вірус Gozi Prinimalka, розроблений на базі створеного в 2008 році трояна Gozi.

Згідно зі звітом дослідників, на сьогоднішній день підготовка кампанії проводиться досить активно, і цілком імовірно, що вже навесні наступного року зловмисники вживуть перші кроки по її реалізації.