Мексиканський наркокартель виконав вимоги Anonymous

admin Новини ІТ-безпеки

Мексиканський наркокартель виконав вимоги AnonymousУгрупування Anonymous не планує найближчим часом розсекречувати дані членів мексиканського наркокартелю Zetas, відповідно до висунутого ними раніше ультиматуму. Рішення пов'язане з тим, що вимоги хакерів були виконані. Крім того, групу стримує відповідь ультиматум картелю.

Як повідомляє сайт Cnet News, угруповання Anonymous скасувала заплановану раніше операцію проти мексиканського наркокартелю Zetas. Як заявляють члени угруповання, скасування операції пов'язана з тим, що картель виконав вимоги хакерів.

Нагадаємо, що «хактівістом» висунули на адресу наркокартеля ультиматум, згідно з яким хакери пообіцяли опублікувати особисті дані членів картелю, а також тих, хто з ним пов'язаний, у випадку, якщо ті не відпустять викраденого раніше члена Anonymous.

Повідомляється, що Zetas відпустили заручника, проте пред'явили хакерам відповідь ультиматум. Відома своєю жорстокістю злочинне угруповання пообіцяла вбити 10 людей за кожного розсекреченого члена картелю.

«Колектив Anonymous прийшов до угоди, про нерозповсюдження (на даний момент) наявної у нас інформації. Ми розуміємо, ми не можемо ігнорувати загрози, які зачіпають невинних людей, які не мають ніякого відношення до наших дій », - заявляє угруповання.