Microsoft випустить п'ять критичних оновлень у вівторок

admin Новини ІТ-безпеки

Microsoft випустить п'ять критичних оновлень у вівторокУ рамках Patch Tuesday розробники опублікують виправлення для Windows, Office і IE.

Компанія Microsoft має намір випустити не менше п'яти критичних виправлень безпеки для своїх продуктів в рамках так званого вівторка виправлень (Patch Tuesday). За словами розробників, майбутні поновлення усувають уразливості, що дозволяють віддалено виконати довільний код в Windows, Office і IE.

Серед продуктів, в яких будуть виправлені критичні проломи, присутні Windows версій 8, 8.1, 7 і XP, Internet Explorer з 6 по 11 версії, Windows Server 2012, 2010, 2008 і 2003, а також Windows 8 RT. Крім того, будуть усунені уразливості в Office 2013, 2010, 2007 і 2003.

Крім згаданих вразливостей оновлення також буде містити шість бюлетенів, адресованих менш небезпечним помилкам. Здебільшого вони зачіпають різні версії Office (будь-які виправлення для OS X-версії офісного інструменту в поточному місяці відсутні). Що стосується Lync, то Microsoft випустить виправлення як для версії 2010, так і для 2013.

Відзначимо, що Adobe також ввела практику випуску оновлень безпеки для своїх продуктів кожен другий вівторок місяця. Однак у даний момент розробники компанії не публікують попередніх повідомлень про майбутні виправлення.