Motorola запропонувала поміщати паролі в тіло людини

admin Новини ІТ-безпеки

Motorola запропонувала поміщати паролі в тіло людиниАльтернативними засобами аутентифікації в Motorola вважають татуювання та таблетки з вбудованими чіпами.

Компанії Motorola, яка в даний час належить Google, запропонувала замінити стандартні засоби аутентифікації - паролі - електронними чіпами, які будуть поміщати в тіло людини.

Нововведення були представлені на IT-конференції D11, що відкрилася 28 травня в Каліфорнії, керівником підрозділів дослідницьких проектів Motorola Регіною Дуган (Regina Dugan).

Зокрема, Motorola представила два чіпи: один з них являє собою татуювання, а другий - пілюлю з харчового матеріалу. Татуювання містить кріплення і гнучку мікросхему, яка включає в себе датчик і антену. У пігулці розміщено електронний чіп, який починає свою роботу після дії на нього шлункової кислоти після проковтування пігулки.

Чіп в пілюлі і татуювання можуть виробляти сигнал, який буде зчитуватися мобільним пристроєм і використовуватися в якості підтвердження особи користувача.

За словами Дуган, представлені Motorola нововведення - перспективні засоби аутентифікації, однак вони не з'являться на ринку в найближчому майбутньому.

Варто відзначити, що Motorola не є розробником нових засобів. Татуювання придумала Массачусетська компанія MC10, а пігулки - компанія Proteus Digital Health.