На конференції Black Hat хакери обговорять мобільні загрози

admin Новини ІТ-безпеки

На конференції Black Hat хакери обговорять мобільні загрозиЗгідно брифу, опублікованим на офіційному сайті конференції хакерів Black Hat, однією з безлічі тем, які будуть обговорюватися в рамках майбутнього заходу, стануть експлоїти і атаки на смартфони.

Дослідники Меттью Солнік (Mathew Solnik) і Марк Бланч (Marc Blanchou) представлять презентацію «Експлуатація стільникових в світовому масштабі: Зліт і падіння протоколу управління» («Cellular Exploitation on a Global Scale: The Rise and Fall of the Control Protocol»), в ході якої розкажуть про проведене ними реверс-інжинірингу протоколів прикладного рівня і пр.

Експерти продемонструють, як виявлені ними уразливості ставляччі під загрозу безпеку кінцевих користувачів, у тому числі розкажуть про виконання коду за допомогою методу розповсюдження оновлень ПО «по повітрю».

Ще однією темою, що обговорюється на конференції, будуть уразливості в мобільних PoS-терміналах, що дозволяють зловмисникам віддалено виконати код. Про це розкажуть Нілс (Nils) і Джон Батлер (Jon Butler) під час своєї презентації «Місія здійсненна» («Mission mPOSsible»).

Крім того, на конференції дослідники обговорять загрози безпеки інформації користувачів, що подаються рекламою в додатках з Google Play. В рамках презентації «Непрямі цільові атаки на Android в Золоте століття реклами» («Sidewinder Targeted Attack Against Android in the Golden Age of Ad Libs») експерти розкажуть про те, як атакуючий може викрадати фотографії користувача, здійснювати дзвінки і багато іншого.

Конференція Black Hat пройде 2-7 серпня нинішнього року в Лас-Вегасі. Реєстрація учасників закінчується 29 липня.