Південна Корея модернізує свій кіберзахист

admin Новини ІТ-безпеки

Південна Корея модернізує свій кіберзахистМіністерство оборони країни має намір провести «апгрейд» для запобігання потенційної загрози з боку Північної Кореї.

Як повідомляє газета Korea JoongAng Daily з посиланням на представників Міністерства оборони Південної Кореї, влада країни має намір модернізувати свої оборонні та наступальні системи для ведення IT-війни. При цьому всі відповідні реформи будуть здійснюватися в рамках комплексного плану оборони, покликаного зменшити потенційні загрози, які виходять від Північної Кореї.

«Програмне забезпечення буде розроблено для того, щоб надати військовим допомогу в протистоянні загрозам Північної Кореї», - цитує видання слова високопоставленого представника міністерства.

За даними газети, в цілях модернізації «зброї» для ведення кібервійни, штат необхідних співробітників у відомстві буде збільшений вдвічі і складе порядку 1000 чоловік. Всі ці люди будуть працювати у відповідному відділі - Cyber ​​Command, створеному в 2010 році для запобігання північнокорейським хакерським атакам.

Зазначимо, що уряд Південної Кореї неодноразово звинувачував свого географічного сусіда у зломі урядових web-сайтів, банківських мереж і спробах зриву авіарейсів. Так, у червні поточного року Сеул звинуватив Пхеньян у причетності до атаки на Міжнародний аеропорт Інчхон.