Північна Корея атакувала 6 великих південнокорейських організацій

admin Новини ІТ-безпеки

Північна Корея атакувала 6 великих південнокорейських організаційСеред постраждалих підприємств виявилися телекомунікаційні компанії та банки. У середу, 20 березня, низка південнокорейських інфраструктур заявила про те, що їхні комп'ютерні мережі були піддані кібератакам. За словами представників постраждалих організацій, внаслідок інциденту безпеки інфікуваними виявилися близько 32 тисяч комп'ютерів.

Агентство по зв'язку Південної Кореї заявило, що в ході кібератаки постраждали 6 організацій, серед яких були телекомунікаційні компанії та банки.

Практично відразу після того, як була виявлена ​​помилка в роботі машин, ІБ-експерти взялися за розслідування даного злочину. Як виявилося, атаки на всі 6 організацій здійснювалися з однієї китайської IP-адреси, що поширює шкідливий код.

Однак, незважаючи на це, влада стверджує, що винуватцями події є хакери з Північної Кореї.

Парк Дже-мун (Park Jae-moon), регулятор по зв'язках Південної Кореї, заявив: «Невідомі хакери використовували китайську IP-адресу для того, щоб зв'язатися з серверами шести постраждалих організацій і встановити шкідливе ПЗ, яке інфіковало комп'ютери».

Єдине, що поки не вдалося дізнатися - хто саме стоїть за досконалими атаками, оскільки зловмисники можуть використовувати IP-адреси інших країн для того, щоб ускладнити процес відстеження джерела кібератаки.

За словами спеціального кореспондента BBC Люсі Вільямсон (Lucy Williamson), влада Південної Кореї формує групу фахівців для дослідження вірусу, що уразив комп'ютери. Крім того, постраждалим організаціям надали програми, налагоджують роботу техніки.