Рекомендується тимчасово відмовитися від використання Internet Explorer

admin Новини ІТ-безпеки

Рекомендується тимчасово відмовитися від використання Internet ExplorerMicrosoft підтвердила інформацію про існування критичної уразливості в браузері Internet Explorer, патча для якої поки не існує.

«Діра» вже активно експлуатується зловмисниками. Для проведення атаки досить заманити жертву на сформовану спеціальним чином веб-сторінку, що містить шкідливий код. Після цього нападник може захопити повний контроль над віддаленим комп'ютером і виконати на ньому довільні дії з привілеями поточного користувача.

Проблема зачіпає Internet Explorer версій 6, 7, 8 і 9 на комп'ютерах з операційними системами Windows ХР, Windows Vista і Windows 7. Користувачі Windows 8 Release Preview і IE 10 атакам не схильні.

Експерти з питань безпеки рекомендують прихильникам Internet Explorer тимчасово перейти на альтернативний браузер - приміром, Chrome, Firefox, Opera або Safari. Федеральне агентство з інформаційної безпеки Німеччини (BSI) радить відмовитися від роботи з браузером Microsoft до тих пір, поки не з'явиться оновлення, що закриває уразливість.

Microsoft вже працює над патчем, обіцяючи випустити його «в найближчі дні».