Rovio спростувала використання гри Agry Birds для стеження з боку АНБ США

admin Новини ІТ-безпеки

Rovio спростувала використання гри Agry Birds для стеження з боку АНБ СШАПредставники компанії стверджують, що ніколи не передавали дані користувача небудь третім сторонам або спецслужбам.

Творець гри Agry Birds компанія Rovio заявила, що не співпрацює з АНБ США і не надає спецслужбі ніякі дані. Відповідне повідомлення представники компанії розмістили на своєму сайті.

Крім того, Rovio стверджує, що не співпрацює з Центром урядового зв'язку Великобританії або яким-небудь іншим розвідувальним відомством.

Cтеження можна здійснювати через рекламні мережі третього сторін, які використовують мільйони рекламних web-сайтів і мобільних додатків - підкреслили в Rovio, додавши, що компанія ніколи не надавала третім сторонам доступ до даних користувачів.

Нагадаємо, що раніше видання The Guardian з посиланням на Едварда Сноудена опублікувало дані про те, що АНБ використовувало Angry Birds для стеження за користувачами. Повідомляється, що гра виступала в якості бекдора, який дозволяв встановлювати на пристрій інші шпигунські програми.