США розробляє нові методи біометричної ідентифікації користувачів ПК

admin Новини ІТ-безпеки

США розробляє нові методи біометричної ідентифікації користувачів ПКМіністерство оборони США розробляє спосіб ідентифікації користувачів через звичну роботу з клавіатурою.

Міністерство оборони США має намір розробити новий спосіб біометричної ідентифікації при авторизації на комп'ютері, який не порушуватиме звичайний режим роботи службовців. Завдання нової програми з розробки «активного способу авторизації» припускає, що особистість користувача буде встановлюватися по «індивідуальній роботі з клавіатурою ... за допомогою дій, які зазвичай виконуються».

«Програма активної авторизації змінює поточну парадигму шляхом відмови від пароля, що зберігається користувачем в секреті, на використання секретної інформації, яка міститься в самому користувача», - йдеться в документації DARPA.

Класичні способи біометричної авторизації припускають використання додаткових кроків, необхідних для визначення особистостей, таких як прикладання пальця до спеціального сканера. Також популярним способом визначення особистості є сканування сітківки ока. Але всі ці способи є дорогими і вимагають відносно багато часу для проведення операцій по ідентифікації.

Співробітники американського агентства DARPA мають намір розробити спосіб, що дозволяє уникнути зайвих кроків, зчитуючи при цьому біометричні дані під час звичайної роботи з клавіатурою. Початкова мета програми полягає в ідентифікації людини, яка працює в звичайному середовищі.