Троян-шопоголік націлився на користувачів магазину електронної торгівлі Mobile Market

admin Новини ІТ-безпеки

Троян-шопоголік націлився на користувачів магазину електронної торгівлі Mobile MarketНовий троян міститься в модифікованих зловмисниками програмах для пристроїв на базі Android.

Компанія «Доктор Веб» зафіксувала в мережі нову шкідливу програму Android.MMarketPay.origin, націлену на користувачів магазину електронної торгівлі Mobile Market, який належить китайському операторові China Mobile.

Зазначимо, що при здійсненні покупки контента в Mobile Market абонент отримує спеціальний код, який необхідно ввести для підтвердження здійснення покупок.

Троянська програма є прихованим доповненням платних додатків в магазині Mobile Market. Ві перехоплює перевірочні коди і підтверджує здійснення покупок. Як повідомляють експерти з «Доктор Веб», троянська програма могла бути створена недобросовісними розробниками додатків для збільшення прибутку, а також для того щоб завдати шкоди клієнтам China Mobile і самої компанії.

Загроза Android.MMarketPay.origin міститься в модифікованих зловмисниками програмах для пристроїв на базі Android. Ці програми можна скачати на різних китайських форумах і в каталогах додатків.