Троян викрав 16 000 облікових даних Facebook

admin Новини ІТ-безпеки

Троян викрав 16 000 облікових даних FacebookESET виявила шкідливий додаток, орієнтований на азартних користувачів соціальної мережі.

Троянський додаток «PokerAgent», що маскується під програму-агента одного з найбільш популярних у світі сервісів онлайн-покеру Zynga Poker, було виявлено в Facebook антивірусними експертами з ESET. При цьому в соціальній мережі існує легітимний ігровий додаток компанії «Texas Hold'em Poker», що налічує більше 35 мільйонів активних користувачів.

Як зазначили фахівці, основне призначення шкідливої програми, вперше виявити яку вдалося ще на початку 2012 року, полягає в розкраданні облікових даних користувачів Facebook. При цьому найбільша кількість жертв вірусу було зосереджено в Ізраїлі.

Співробітники ESET передали інформацію про виявлену загрозу ізраїльському відділенню CERT, місцевій поліції, а також адміністрації Facebook. У зв'язку з розслідуванням, ці дані не могли бути оприлюднені раніше.

На даний момент з'ясувалося, що вірус класифікував жертв в залежності від їх ігрових показників і кількості зареєстрованих ними кредитних карт. За допомогою облікових записів менш щасливих і скупих гравців троян поширював посилання на фішинговий портал, що схожий на Facebook. Решті пропонувалося придбати різні ігрові бонуси.