Турецькі хакери зламали 100 ізраїльських web-сайтів

admin Новини ІТ-безпеки

Турецькі хакери зламали 100 ізраїльських web-сайтівХакери з групи Cyber-Warrior/AKINCILAR провели атаку на 100 ізраїльських сайтів. Причиною атаки послужила заява відомого ізраїльського політика Майкла Бен-Арі (Dr. Michael Ben-Ari) про те, що «Туреччина повинна бути оголошена ворогом» Ізраїлю.

Хакерська група Cyber-Warrior/AKINCILAR почала проводити атаки на ізраїльські сайти в зв'язку з напруженою політичною ситуацією, яка склалася між Туреччиною та Ізраїлем. Група стала відомою після проведення зломів тисяч сайтів, на яких, на їхню думку, був присутній контент, який ображає їх рідну країну, релігію і націю. Хакери називають свою групу «віртуальна фортеця Туреччини».

Щоб висловити свій протест у кіберсвіті, хакери з Cyber-Warrior/AKINCILAR зламали сайти, розміщені на серверах безкоштовної служби web-хостингу 020.com. в результаті злому на головних сторінках усіх сайтів з'явилося повідомлення від хакерів: «Ізраїль повинен попросити у Туреччини і всього ісламського світу прощення за свою жорстокість. Якщо вони не вибачаться, то ми AKINCILAR, що представляють віртуальну фортеця Туреччини, будемо і далі проявляти наш протест. Ізраїль не безневинна країна. Ми повинні пояснити їм, що Ізраїль - звичайна країна. Якщо вони засвоять урок, то на Близькому Сході настане мир. Наша нація викладе їм урок».

Після заяви, зробленої Майклом Бен-Арі, відносини між Ізраїлем і Туреччиною явно загострилися.