Twitter найняла зломщика пристроїв Apple

admin Новини ІТ-безпеки

Twitter найняла зломщика пристроїв AppleЕксперт став першим, кому вдалося виявити вразливості в системі безпеки смартфонів і комп'ютерів виробництва Apple.

Експерт з питань інформаційної безпеки Чарлі Міллер (Charlie Miller), що став відомим після виявлення декількох вразливостей в смартфонах і комп'ютерах виробництва компанії Apple, повідомив про приєднання до команди розробників мережі мікроблогів Twitter.

Про це Міллер заявив у своєму мікроблозі. «У понеділок я починаю співпрацю з командою безпеки Twitter», - зазначив дослідник.

Як повідомляє видання Ars Technica, в Twitter Міллер буде прямо підкорятися досліднику Мокси Марлінспайку (Moxie Marlinspike), створену яким компанію Whisper Системи Twitter придбала в 2011 році.

Нагадаємо, що Чарлі Міллер став першим дослідником, якому вдалося виявити вразливості в системі безпеки смартфонів від Apple, ще в 2007 році. Міллеру вдалося зламати перший iPhone практично відразу після його офіційного релізу. Згідно із заявою хакера, вразливість у системі безпеки гаджета дозволяє зловмисникам дістати дані, що зберігаються на пристрої, не маючи фізичного доступу до нього.

У 2008 році Міллер виявив пролом в системі безпеки MacBook Air, в 2009 році - в браузері Safari. У минулому році дослідник повідомив про існування уразливості в iPhone і iPad, яка дозволяла шкідливому ПЗ встановлювати на гаджетах бекдори і завантажувати додаткові компоненти з віддалених серверів.