У Google Chrome виправлено 19 вразливостей

admin Новини ІТ-безпеки

У Google Chrome виправлено 19 вразливостейУ понеділок компанія Google виправила 19 вразливостей в браузері Chrome і виплатила 14 000 доларів дев'яти дослідникам, які повідомили про ці вразливості.

Як і рік тому, Google усунула вразливості в Chrome за тиждень до початку Pwn2Own, щорічного конкурсу по взлому, що пройде в рамках конференції CanSecWest у Ванкувері.

В оновленні Chrome 9.0.597.107 16 вразливостям присвоєно рейтинг "високий", другий у рейтингу загроз систем Google і трьом вразливостям "середній" рейтинг.

Вразливості були виправлені у кількох компонентах, в тому числі WebGL, апаратне прискорення 3D-графіки API, яке було представлено на початку лютого в Chrome 9, SVG (масштабована векторна графіка), а також адресному рядку браузера.

Майже чверть вразливостей були визначені як "застарілі покажчики" помилок, термін, використовуваний для опису неполадок у додатку - зокрема в Chrome - виділення пам'яті коду.

Pwn2Own 2011 розпочнеться 9 березня, коли дослідники в галузі безпеки будуть змагатися у зломі не тільки Chrome але й інших популярних браузерів Apple Safari 5, Microsoft Internet Explorer 8 і Firefox Mozilla 3.6.

Виправлені помилки в понеділок можуть виявитися особливо важливими в цьому році, оскільки Google оголосив приз у розмірі 20 000 доларів за злом Chrome протягом трьох днів з початку конкурсу. Після цього, якщо ніхто не зламає Chrome, Google виплатить тільки 10 000 доларів.

P.S. Google запустив кулінарний пошуковик