У Symantec стався витік даних користувачів

admin Новини ІТ-безпеки

У Symantec стався витік даних користувачаВ результаті злому, скомпрометованою виявилася база даних користувачів Інтернет-сервісу Road Runner Safe Storage, що належить Symantec.

Як повідомив аналітичний центр Zecurion, користувачі ресурсу Road Runner Safe Storage отримали повідомлення від адміністрації Symantec, в якому повідомлялося про злом користувача бази даних і компрометації великого обсягу інформації.

Скомпрометована база даних містила реєстраційні дані користувачів ресурсу, включаючи імена, електронні адреси, паролі, секретні питання та відповіді на них, а також платіжні адреси для користувачів, які оплачували послуги за допомогою пластикових карт.

За даними Zecurion, компанія Symantec змінила всі паролі до облікових записів користувачів, і в даний час надає можливість пройти процедуру відновлення пароля. Крім того, адміністрація ресурсу рекомендує всім користувачам, що використав облікові дані для доступу до Road Runner Safe Storage при реєстрації на інших сервісах, поміняти паролі.

Нагадаємо, що минулого тижня SecurityLab повідомляв про злом ще одного популярного хмарного сервісу Dropbox. Тоді в результаті злому облікового запису співробітника ресурсу хакери отримали доступ до бази даних адрес електронної пошти користувачів ресурсу.

«Незважаючи на всі вигоди і зручність хмарних сервісів, до цих пір не вирішено питання з їх безпекою, - коментує інцидент Володимир Ульянов, керівник аналітичного центру Zecurion. - Згадані інциденти зайвий раз це демонструють. Поки провайдери хмарних сервісів не нададуть споживачам гарантій безпеки або адекватного відшкодування шкоди, застосування їх, особливо серед корпоративних замовників, буде серйозно обмежена».