У телефонах Samsung виявили шпигуючий за файлами бекдор

admin Новини ІТ-безпеки

У телефонах Samsung виявили шпигуючий за файлами бекдорУразливість існує через помилку в програмному компоненті, призначеному для забезпечення зв'язку між ОС Android і радіомодемом.

Розробники відкритої ОС Replicant (створена на базі Android) повідомили, що їм вдалося виявити небезпечну уразливість, що зачіпає деякі моделі смартфонів Samsung з лінійки Galaxy, а також планшети компанії. Вразливість дозволяє віддалено отримати доступ до файлової системи уразливого пристрою.

У число підданих загрозі моделей входять: Nexus S, Galaxy S, Galaxy S 2, Galaxy Note, Galaxy Nexus, Galaxy Tab 2, Galaxy SIII і Galaxy Note 2. При цьому, за запевненням дослідників, цей список може бути доповнений при більш детальному вивченні проблеми.

Уразливість існує через помилку в програмному компоненті, призначеному для забезпечення зв'язку між ОС Android і радіомодемом.

Дана програма встановлена ​​в пристроях Samsung Galaxy за замовчуванням і дозволяє модему читати, писати і видаляти файли з пам'яті телефону - пояснює один з творців Replicant Пол Кошаковскі (Paul Kocialkowski). - Більше того, в деяких моделях це ПЗ володіє достатніми привілеями для отримання доступу і зміни персональних даних користувача.