Учасник LulzSec зізнався в зломі мереж Sony Pictures

admin Новини ІТ-безпеки

Учасник LulzSec зізнався в зломі мереж Sony PicturesРейнальдо Рівера визнав себе винним у розкраданні і поширенні у відкритому доступі конфіденційних даних тисяч користувачів порталу.

Як повідомляє Ars Technica з посиланням на судові документи, житель США, штат Арізона, Рейнальдо Рівера (Raynaldo Rivera) визнав себе винним у компрометації комп'ютерних мереж компанії Sony Pictures.

Крім того, 20-річний хакер зізнався, що будучи частиною угруповання LulzSec, він посприяв публікації у відкритому доступі особистих даних декількох тисяч користувачів web-сайту.

За оцінками незалежних юристів, Рівера загрожує позбавлення волі строком до п'яти років, а також штраф у розмірі $ 250 тисяч. При цьому підозрюваний висловив готовність відшкодувати збиток, нанесений жертвам інциденту.

Нагадаємо, що ховаючись під псевдонімами neuron, royal і wildicv, учасник LulzSec здійснив злом бази динних Sony Pictures у 2011 році. Всі викрадені дані, за твердженнями самого Рівера, він передав своїм спільникам. За оцінками аналітиків Sony, в результаті інциденту безпеки компанія зазнала збитків у розмірі $ 605 тисяч.

Хакер був затриманий правоохоронними органами в кінці серпня поточного року. Рівера сам здався владі.