За останні 2 роки в Каліфорнії було скоєно 300 кібератак

admin Новини ІТ-безпеки

За останні 2 роки в Каліфорнії було скоєно 300 кібератакТорік зловмисники здійснили на 30 % кібератак більше, ніж у 2012 році. Протягом останніх двох років підприємства та державні установи Каліфорнії стали жертвами 300 кібератак, в слідстві яких був здійснений злом більш ніж 20 мільйонів облікових даних користувачів. Генеральний прокурор штату Камала Харріс (Kamala Harris) повідомила, що генпрокуратура зосередиться на боротьбі з кіберзлочинністю.

Харріс зазначила, що департамент юстиції Каліфорнії почне приймати більш активну роль в консультуванні роботодавців щодо кібербезпеки.

У 2013 році в офіс генерального прокурора була подана інформація про 170 зломи, що на 30 % більше, ніж 131 інцидент безпеки у попередньому році. Серед компаній, які в 2012 році повідомили про зломи, виявилися American Express Travel Related Services Co., Kaiser Permanente American Express Travel і кілька державних установ, в тому числі департаменти охорони здоров'я та соціальних служб.

Протягом двох років зловмисникам вдалося скомпрометувати номери соціального страхування, кредитних карт, банківських рахунків і інші конфіденційні дані 21,3 млн облікових записів. Точне число жертв невідомо, оскільки багато людей могли піддаватися кібератакам багаторазово.

Підприємства малого та середнього бізнесу є особливо уразливими, оскільки їм не вистачає в штаті ІБ-експертів. У 2012 році жертвами половини спроб злому стали компанії з менш ніж 2500 співробітників, а третина - менше ніж 250 працівників. Також від крадіжки даних постраждало близько 7,5 млн облікових записів користувачів Каліфорнії.

Друга доповідь, що містить аналіз інцидентів безпеки за 2013 рік, планується до випуску вже цієї весни.