Viber не використовує шифрування для захисту даних

admin Новини ІТ-безпеки

Viber не використовує шифрування для захисту данихЛистування користувачів Viber зберігається в незашифрованому вигляді, стверджують експерти Ібрагім Баггі ( Ibrahim Baggili ) і Джейсон Мур ( Jason Moore ). Більш того, за даними фахівців з університету Нью-Хейвен, відео і фотографії зберігаються в місці, яке знаходиться по загальнодоступній адресі.

Як кажуть експерти, їм вдалося виявити дані та посилання на їх місце розташування, перехоплюючи трафік на комп'ютер з Windows 7. Саме його використовували як бездротову точку доступу для одного з смартфонів.

Доступ до листуванням і контенту можна отримати протягом двох тижнів, оскільки приблизно стільки часу вони зберігаються на серверах Windows-версії. Для цього достатньо просто пройти за посиланням.

Важливо розповісти користувачам, щоб вони могли прийняти рішення, чи використовувати додаток до виправлення вразливостей - підкреслює у відеозверненні баггі.

За твердженнями експертів, в Viber знають про проблему. Більш того, представники компанії заявили, що вона була вирішена, а незабаром варто очікувати виправлення проломів для пристроїв під управлінням iOS і Android. Поки, за нашими даними, жоден користувач не заявив про те, що він постраждав - відзначили в Viber.