Відстеження користувачів на web-сайтах часто порушує політику конфіденційності

admin Новини ІТ-безпеки

Відстеження користувачів на web-сайтах часто порушує політику конфіденційностіГрупа дослідників опублікувала результати детального аналізу діяльності 269 порталів, які спеціалізуються на різних сферах послуг.

Згідно з повідомленням представників компанії Keynote Systems, їх група дослідників опублікувала докладний звіт про аналіз 269 web-сайтів на предмет дотримання політики конфіденційності при відстеження діяльності користувачів.

Як уточнили фахівці, в ході дослідження перевірялися портали, що спеціалізуються на наданні новинного контенту, інформації про подорожі, наданні фінансових послуг, а також послуг роздрібної торгівлі.

Аналіз показав, що 86% ресурсів розміщують на своїх сторінках не менше одного механізму, що належить третій стороні і дозволяє перехоплювати кукі файли користувачів. Більш того, 60% з цих третіх осіб не гарантують жодного загального стандарту подібного стеження.

Найвищий показник порушень дослідники зафіксували серед порталів про подорожі та ЗМІ - 95% і 96% відповідно. Серед фінансових ресурсів цей показник становить 73%.

З 211 сторонніх треккерів, що відстежують діяльність користувачів, тільки один пропонував відвідувачам відключити функцію відстеження за допомогою технології Do Not Track.