Виявлена ​​партія нових смартфонів на Android з передвстановленим троянським додатком

admin Новини ІТ-безпеки

Виявлена ​​партія нових смартфонів на Android з передвстановленим троянським додаткомУ списку скомпрометованих пристроїв числяться Samsung Galaxy Note, телефони Galaxy 3 і 4, планшети Asus, смартфон LG's Nexus S, а також телефони Motorola Droid.

Компанія Marble Security повідомила про виявлення партії смартфонів від провідних виробників з передвстановленим шпигунським ПЗ. Згідно з даними компанії, під час розслідування інциденту безпеки вони виявили в одного з своїх клієнтів шкідливе ПЗ, замасковане під додатки Netflix. У ході розслідування вдалося з'ясувати, що багато нових телефонів, які були придбані компанією, містили шпигунське ПЗ.

Серед скомпрометованих пристроїв були смартфони та планшети від Samsung, Motorola, Asus і LG Electronics. Після дослідження троянського додатка з'ясувалося, що шкідливий додаток збирав паролі та фінансову інформацію, а потім відправляв їх на сервер, розташований в Росії.

За словами технічного директора Marble Security Девіда Джеванс (David Jevans), пристрої були куплені у постачальника вже з встановленим шкідливим ПЗ. З такою ж проблемою трохи пізніше в компанію звернувся інший клієнт.

На даний момент відомо, що шкідливе ПЗ було встановлено до покупки смартфона клієнтом.