Yahoo зашифрує свій трафік до 2014 року

admin Новини ІТ-безпеки

Yahoo зашифрує свій трафік до 2014 рокуКомпанія зашифрує поштові повідомлення, передану користувачами інформацію і трафік між дата-центрами.

Керівник Yahoo Маріса Мейер ( Marissa Meyer ) сказала в понеділок, 18 листопада, що інтернет-компанія буде шифрувати дані для захисту користувачів від онлайн-прослушки.

Починаючи з квітня 2014 року, Yahoo зашифрує інформацію, якою користувачі обмінюються з сайтом. Також буде захищений трафік між дата-центрами компанії. Про це Мейер повідомила в блозі Yahoo.

Варто відзначити, що в той час, як Yahoo тільки оголосила про намір посилення захисту конфіденційної інформації користувачів, Google вже почала шифрувати більшість своїх даних після того, як з'ясувалося, що агентства США стежать за тим, чим люди займаються в Мережі.

«Як ви знаєте на протязі останніх шести місяців неодноразово надходила інформація про те, що уряд США потай збирало дані про користувачів мережі Інтернет. Як з'ясувалося, Yahoo теж постраждала від цих дій, - сказала Мейєр. - Ми продовжуємо оцінювати заходи захисту наших користувачів та їх особистих даних ».

За словами керівника, більш досконала система шифрування стане доступна 8 січня для користувачів сервісу Yahoo Mail.

Варто відзначити, що при цьому в Каліфорнії на компанію подали позов, стверджуючи, що Yahoo сканує електронні повідомлення користувачів з метою підбору таргетованої реклами.

Yahoo, Google, Microsoft та інші крупні інтернет-компанії зіткнулися з гострою проблемою додаткового шифрування своїх даних після того, як Едвард Сноуден розголосив інформацію про програму глобального стеження PRISM.