За хвилину участі в DDoS-атаці американець заплатить штраф в $ 183 тис

admin Новини ІТ-безпеки

За хвилину участі в DDoS-атаці американець заплатить штраф в $ 183 тисКрім цього, 38-річний Ерік Росол також був засуджений до двох років тюремного ув'язнення умовно.

38-річний Ерік Росол ( Eric Rosol ) з Вісконсіна, США, був засуджений до двох років тюремного ув'язнення умовно, а також до виплати штрафу в розмірі $ 183 тис. за те, що він підтримав DDoS-атаку на сайт компанії Koch Industries в 2011 році. Нагадаємо, що напад проводилося з ініціативи активістів з угрупування Anonymous.

Відомо, що участь Росола в атаці тривало всього одну хвилину. Він атаккував IP-адресу 146.209.131.43 за допомогою програми LOIC ( Low Orbit Ion Cannon ). Після DDoS-атаки сайт Kochind.com був недоступний протягом 15 хвилин. Згодом керівництво Koch Industries прийняло рішення про використання послуг консалтингової фірми для захисту сайту від DDoS-атак. За роботу фахівців Koch Industries заплатила $ 183 тис.

За твердженнями самого Росола, він взяв участь в DDoS-атаці через те, що Koch Industries виділяє кошти на наукові дослідження на тему відсутності глобальних змін в світовому кліматі. Звіт з даними про таку діяльність компанії був опублікований організацією Green Peace.

Захисники Росола запевняють, що розмір штрафу, призначеного їх клієнту, занадто великий, тому що він не приймав активної участі в атаці.