Злом облікового запису електронної пошти підкреслює небезпеку громадського Wi-Fi

admin Новини ІТ-безпеки

Злом облікового запису електронної пошти підкреслює небезпеку громадського Wi-FiОрганізація The Banking Ombudsman попереджає про небезпеку використання незахищеного громадського Wi-Fi для отримання доступу до електронної пошти.

Представники The Banking Ombudsman опублікували нагадування про небезпеку використання загальнодоступних точок доступу до Мережі після того, як одна пара з Нової Зеландії була пограбована на шестизначну суму, вкрадену з їх банківського рахунку.

Наша головний порада людям полягає в тому, що варто уникати використання громадського Wi-Fi з метою здійснення банківських операцій, - говорить представник The Banking Ombudsman Дебора Баттелл ( Debora Battell ).

Пара позбулася грошей після використання Wi-Fi в американському аеропорту. Хакер отримав доступ до їх рахунку і знайшов електронного листа, що містить їх банківські реквізити та інші контакти. У сумі ці дані дозволили йому прикинутися клієнтом банку і викрасти кошти. Перегляньтте статтю про те що робити коли ноутбук не бачить Wi-Fi.

Варто відзначити, що, за даними слідства, банк не дотримувався ряду норм забезпечення безпеки. Бателлі, в свою чергу, каже, що люди повинні регулярно видаляти конфіденційну інформацію зі своєї електронної пошти і не покладатися на фінансові організації.

На закінчення вона також повідомила, що банк повернув подружжю їхні гроші.