Acer займає 3 місце на ринку РК-моніторів в регіоні EMEA і в Українї

admin Новини бізнесу

Acer:3 місце на ринку РК-моніторівУ третьому кварталі 2010 року ринок РК-моніторів показав зростання 13,4% в порівнянні з результатами минулого кварталу.

У регіоні EMEA корпорація Acer зайняла третє місце з часткою ринку 13,1%, показавши квартальний приріст 42,3%; частка моніторів Acer в Україну становить 20%.

Відповідно до звіту аналітичного агентства Context, в регіоні EMEA (Європа, Близький Схід і Африка) в третьому кварталі 2010 року ринок РК-моніторів показав зростання 13,4% у порівнянні з минулим роком. У цьому регіоні корпорація Acer зайняла третє місце з часткою ринку 13,1% і показала приріст 42,3% щодо другого кварталу 2010 року. З таким результатом корпорація Acer увійшла в першу трійку гравців на ринку РК-моніторів в 22 країнах регіону EMEA, ставши лідером ринку в Росії, Німеччини, Сербії, Болгарії, Йорданії, Казахстані, Пакистані та Тунісі. Acer займає друге місце в Албанії, Кенії та Лівані і третє - в Італії, Франції, Угорщини, Польщі, Португалії, Словаччини, Україні, Єгипті, Нігерії та ОАЕ.(Цікаво -Toshiba заперечує чутки про участь Apple у будівництві нового заводу)

В Україні Acer міцно утримує третє місце на ринку РК-моніторів, збільшивши в 3-му кварталі поточного року продажі в два з половиною рази (242%) у порівнянні з другим кварталом - при цьому ринкова частка компанії в сегменті зросла з 10,9% до 20%.

У Німеччині корпорація Acer не тільки завоювала лідерство на ринку РК-моніторів з часткою 14,9%, а й продемонструвала зростання в 147,1% (у 3-му кварталі 2010 року порівняно з 2-м кварталом), збільшивши свою частку ринку на 7,5% (у 3-му кварталі 2010 року порівняно з 2-м кварталом). У Казахстані Acer піднялася на перше місце в третьому кварталі, продемонструвавши зростання на 68,2% в порівнянні з результатами попереднього кварталу; частка компанії на ринку Казахстану складає 28,8%. Варті уваги результати і на болгарському ринку, де Acer утримує лідерство із часткою 21,5%.

У минулому кварталі Acer домоглася значних успіхів також і в Йорданії, зайнявши перше місце з часткою ринку 41,1%, в Тунісі - з часткою 41,0% і в Сербії - з часткою 23,9%. На ринку РК-моніторів Acer демонструє позитивні тенденції зростання також в Албанії, Кенії, Лівані, Єгипті, Угорщині, Нігерії, Польщі, Португалії, Словаччини та Об'єднаних Арабських Еміратах.