Apple купила ізраїльський 3D-стартап PrimeSense

admin Новини бізнесу

Apple купила ізраїльський 3D-стартап PrimeSenseApple купила ізраїльського виробника чипів 3D-технології машинного зору PrimeSense за $ 345 млн. Про це пише Reuters з посиланням на Calcalist. Технологія стартапу застосовувалася при розробці Xbox Kinect від Microsoft.

PrimeSense вже зібрала $ 85 млн від ізраїльських і американських венчурних фондів, таких як Canaan Partners Global, Gemini Israel і Genesis Partners.

Ми націлені на побудову процвітаючої компанії, яка буде приносити технологію 3D зондування на масовий ринок в різних індустріях, таких як інтерактивні вітальні і мобільні пристрої, - заявив прес-секретар PrimeSense. Він зазначив, що компанія не коментує чутки і дії своїх партнерів і клієнтів.

Придбання PrimeSense стало другою покупкою ізраїльської компанії для Apple. Корпорація придбала фірму Anobit в січні 2012 року.

Нещодавно Apple втретє поспіль стала лідером у списку найдорожчих брендів світу, складеним журналом Forbes. Вартість бренду оцінили в $ 104,3 млрд. При цьому річне зростання вартості бренду склало 20 %.