CEO Facebook став кращим гендиректором 2013

admin Новини бізнесу

CEO Facebook став кращим гендиректором 2013Згідно думки співробітників найбільшої соцмережі в світі, Марк Цукерберг став кращим роботодавцем 2013 року.

Сервіс, покликаний давати достовірну інформацію про роботодавців - Glassdoor.com, опублікував список з 50 найкращих гендиректорів 2013 року. Перше місце в ньому зайняв Марк Цукерберг (Mark Zuckerberg), один із засновників найбільшої соціальної мережі в світі Facebook.

За результатами опитувань, роботою Цукерберга задоволені 99% співробітників його компанії. Свого начальника співробітники Facebook цінують за відкритість новим ідеям, крім того, відзначається високий рівень довіри в колективі.

У трійку кращих СЕО також увійшли керівники софтверної компанії SAP Білл МакДермотт (Bill McDermott) і Джим Хейгманн Снаб (Jim Hagemann Snabe), рейтинг їх схвалення склав 99%, і глава аналітичної компанії McKinsey & Company Домінік Бартон (Dominic Barton) - 97%.

У минулому році рейтинг очолив глава Apple - Тім Кук (Tim Cook) (тоді його схвалили 97%). Він отримав навіть більш високий рейтинг, ніж Стів Джобс (Steve Jobs) в останній рік своєї роботи в якості генерального директора Apple, який набрав 95%.

Марк Цукерберг зайняв в цьому році також друге місце в списку наймолодших міллардеров за версією журналу Forbes. Його стан оцінюється в $ 13,3 млрд.