Cisco має намір придбати компанію LineSider

admin Новини бізнесу

Cisco оголосила про намір придбати приватну компанію LineSiderКомпанія Cisco оголосила про намір придбати приватну компанію LineSider Technologies, Inc., постачальника програмного забезпечення для управління мережами. Продукти цієї компанії допомагають замовникам розробляти мережеві послуги, необхідні для безпечного створення і розгортання інфраструктури «хмарних» обчислень.

Компанія LineSider, зареєстрована в Денвері (штат Массачусетс), розширить можливості Cisco в області швидкої активації послуг мережі.(цікава новина - ESET в рейтинг Deloitte Technology

«Хмарні обчислення відкривають перед замовниками Cisco великі можливості для розробки більш ефективних бізнес-моделей і підвищенню експлуатаційної ефективності мережі, - заявив старший віце-президент компанії Cisco Джеспер Андерсен (Jesper Andersen), що очолює підрозділ технологій мережного управління (NMTG). - З придбанням компанії LineSider ми отримаємо ключовий компонент, який допоможе замовникам зробити цей перехід. Передові засоби управління мережами від компанії LineSider інтегрують фізичні та віртуальні мережеві послуги в рамках єдиного підходу, заснованого на правилах (політиках). Ці засоби підвищують гнучкість мереж і допомагають їм швидше реагувати на виміри ».

Програмне забезпечення LineSider розробляється для того, щоб допомогти замовникам об'єднати мережеві ресурси в гнучкій "хмарній" інфраструктурі, що інтегрує мережу з існуючими у замовника інформаційно-технологічними засобами і процесами. Цей рівень мережної абстракції дозволяє замовникам набагато швидше, ніж раніше, активувати і встановлювати різні мережеві компоненти, різко скорочувати експлуатаційні мережеві витрати і прискорювати доставку послуг. Унікальний, заснований на політиках підхід LineSider автоматично реагує на певні ділові сценарії і підтримує максимальну продуктивність самих різних мережевих продуктів і платформ доставки послуг. Сфокусованість на партнерах залишається фундаментальною основою стратегії Cisco у сфері «хмарних» обчислень. Технологія LineSider посилить можливості Cisco по роботі з широким співтовариством партнерів-розробників програмного забезпечення, особливо, у сфері управління послугами.

З придбанням компанії LineSider компанія Cisco отримає не тільки передову технологію, але і один з кращих в галузі інженерних колективів. Після закінчення операції співробітники LineSider увійдуть до складу підрозділу технологій мережного управління Cisco NMTG.

Фінансові умови угоди не розголошуються. Очікується, що операція буде завершена після проходження серії обов'язкових юридичних процедур у другому кварталі 2011 фінансового року Cisco (завершується в кінці січня).