Dell купить Quest Software за $ 2,4 млрд

admin Новини бізнесу

Dell купить Quest Software за $ 2,4 млрдDell купить компанію Quest Software за $ 2,4 млрд готівкою з метою розширити свій бізнес з програмного забезпечення для корпоративних користувачів.

Quest Software створює програмне забезпечення для управління підприємством. «Покупка Quest дозволить Dell постачати більш конкурентоспроможні рішення і послуги в галузі управління серверами і мережами, а також зберігання інформації», - зазначив Джон Суейнсон (John Swainson), глава софтверного підрозділу Dell.

В умовах ослаблення споживчого попиту на ринку персональних комп'ютерів компанія намагається диверсифікувати свою дохідну базу і перейти до освоєння областей з більш високою маржею, таких як продукція для малого та середнього бізнесу, державного сектору та охорони здоров'я. З 2009 року Dell придбала близько десятка софтверних фірм, у тому числі Perot Systems, SecureWorks і Boomi. На початку квітня вона купила компанію Wyse Technology, що займається віртуалізацією робочих станцій. В даний момент Dell поступається на ринку корпоративних ІТ-технологій своїм конкурентам - Hewlett-Packard і International Business Machines.