У травні пройде друга хвиля подорожчання системних плат

admin Новини бізнесу

У травні пройде друга хвиля подорожчання системних платЯк ми вже повідомляли, початок року приніс підвищення цін на системні плати. Воно було зумовлено дефіцитом робочої сили та подорожчанням матеріалів, використовуваних при виробництві системних плат. Виробники, включаючи ASUSTeK Computer і Gigabyte Technology, підняли ціни на свою продукцію на 5-10%. Це було скомпенсовано зниженням цін на інші компоненти ПК, так що покупці готових систем не помітили подорожчання.

Брак компонентів, викликаний стихійним лихом у Японії, стане причиною нової хвилі підйому цін на системні плати, повідомляє джерело з посиланням на представників галузі. Ознаки підвищення цін почнуть з'являтися в другій половині квітня. Очевидним підвищення стане в травні, коли очікується друга хвиля подорожчання системних плат. Як наголошується, ціни на деякі матеріали, використовувані у виробництві цієї продукції, вже зрушили з звичних відміток.

За попередньою оцінкою, ціни піднімуться на 3-8%. Подальша корекція цін буде виконуватися щомісячно з урахуванням поточної вартості комплектуючих.