Facebook купує Oculus VR

admin Новини бізнесу

Facebook купує Oculus VRЗасновник Facebook Марк Цукерберг оголосив про покупку Oculus VR на своїй сторінці в соцмережі. Він розповів відразу про декілька напрямках співпраці компаній.

Facebook планує допомогти компанії в просуванні шоломів віртуальної реальності Oculus Rift, про який мріють тисячі геймерів. Зокрема, Facebook допомагатиме в розробці унікального продукту і співробітництві з виробниками ігор.

Тим часом, відзначається, що Oculus VR продовжить самостійну роботу над цим проектом в рамках Facebook.

Більш того, надалі Facebook має намір створити цілу платформу віртуальної реальності. Уявіть собі, що ви перебуваєте на спортивному матчі, що знаходиться в класі зі студентами та викладачами, або спілкуєтеся один на один з лікарем - все це відбувається, просто, коли ви одягаєте окуляри - пише Цукерберг. Глава соцмережі відзначає, що платформа дозволить ділитися з оточуючими не просто враженнями і розповідями, а досвідом і пригодами. Це дійсно нова комунікаційна платформа - говорить Цукерберг.

У свою чергу Oculus назвав партнерство з Facebook одним з найважливіших моментів для віртуальної реальності. У компанії відзначають, що це дає шанс дійсно змінити світ. Oculus впевнений, що партнерство з Facebook знизить виробничі ризики, а також відкриє багато нових можливостей для розвитку компанії.

За даними Engadget, сума операції склала приблизно $ 2 млрд.

Трохи більше місяця тому Facebook оголосив про покупку месенджера WhatsApp за $ 16 млрд. Як випливає з умов угоди, WhatsApp продовжить існувати як окрема платформа. Компанія збереже свій бренд, команда продовжить працювати у своєму головному офісі, а співзасновник і гендиректор WhatsApp Ян Коум увійде до ради директорів Facebook.