Facebook заплатить Microsoft $ 550 млн за патенти AOL

admin Новини бізнесу

Facebook заплатить Microsoft $ 550 млн за патенти AOLFacebook викупить у Microsoft 650 патентів і патентних заявок, що раніше належали AOL, за $ 550 млн.

Microsoft заявила, що збереже ліцензію на ці патенти. Крім того, у компанії у власності залишиться ще 275 патентів AOL, пише PC World.

«Сьогоднішня угода з Microsoft є важливим придбанням для Facebook, - сказав Тед Улліот (Ted Ullyot), головний юрисконсульт Facebook. - Це ще один значний крок у процесі створення портфеля інтелектуальної власності, який буде захищати інтереси соцмережі протягом довгого часу». Facebook почала зміцнювати свій патентний портфель після позову від Yahoo. Її першим кроком стала покупка в кінці березня 750 патентів IBM.

Бред Сміт (Brad Smith), виконавчий віце-президент і провідний юрисконсульт Microsoft, додав, що «угода з Facebook дозволяє компенсувати більше половини наших витрат і в той же час досягти власних цілей в результаті участі в аукціоні AOL». Раніше в цьому місяці Microsoft придбала у AOL 800 патентів і невиключні права на 300 патентів за $ 1,1 млрд.