Facebook змішає рекламу з новинами друзів

admin Новини бізнесу

Facebook змішає рекламу з новинами друзівРекламні повідомлення будуть транслюватися в стрічці новин користувачів. Facebook представив нові рекламні можливості для преміум-акаунтів. Завдяки функції «пропозиція» (offer) рекламодавці зможуть запропонувати спеціальні знижки тим користувачам, яким подобається їхня сторінка в Facebook. При цьому рекламні повідомлення від брендів, зазначених кнопкою «мені подобається», будуть з'являтися прямо в стрічці новин користувача, змішуючись з оновленнями від друзів.

Рекламні повідомлення Facebook будуть транслюватися у вигляді історій від покупців. Таким чином Facebook відходить від формату оголошення і повертається до старого перевіреного способу позиціонування, який використовувався фірмами в маленьких містечках ще 150 років тому - особистому знайомству з клієнтами та їх історіями, сказав Майк Хоффлінгер (Mike Hoefflinger), директор з глобального бізнес-маркетингу Facebook.

У вигляді «історій» компанії зможуть вперше розміщувати рекламу і в мобільних додатках Facebook.

Facebook також введе новий вид профілю, «Хроніку» (Timeline), для сторінок брендів в соцмережі. Перехід на новий інтерфейс сторінок брендів повинен відбутися до 31 березня, повідомляє San Francisco Chronicle.

Facebook вводить нові рекламні функції напередодні виходу на IPO. У 2011 році близько 85% від $ 3710000000 загальних доходів соцмережа отримала від реклами.