Google купить Motorola Mobility

admin Новини бізнесу

Google купить Motorola Mobility

Угода підтверджена керівництвом обох компаній, повідомляється в блозі Google. Компанії розраховують завершити всі формальні процедури до кінця 2011 або на початку 2012 року. Кожна акція Motorola Mobility обійшлася інтернет-гіганту в $ 40 в грошовому вираженні, що на 63% перевищило вартість цінних паперів компанії на момент закриття біржі в п'ятницю, 12 серпня.

Це придбання зміцнить патентний портфель Google, вважає глава компанії Ларрі Пейдж, що «дасть можливість краще захистити Android від дій Microsoft, Apple і інших компаній». Android залишиться відкритою розробкою, а Motorola Mobility як і раніше буде ліцензіатом ОС Android.

Нагадаємо, що останнім часом розгорілася «патентна війна» між найбільшими корпораціями. Google звинуватила Microsoft і Apple у змові проти операційної системи Android.

Компанія Motorola Mobility була утворена в січні 2011 року, до цього вона функціонувала як підрозділ компанії Motorola Inc. C 2008 ОС Android стала основною в мобільних пристроях Motorola. Один з найуспішніших її продуктів останніх років - смартфон Droid на базі Android.