Google купив віртуального асистента «Альфреда»

admin Новини бізнесу

Google купила віртуального асистента «Альфреда»Інтернет-корпорація Google оголосила про покупку компанії Clever Sence, розробника мобільного додатку «Альфред» (Alfred). Умови угоди не розголошуються.

Додаток Alfred являє собою персональний цифровий помічник, на зразок Siri, впроваджену в останню версію iPhone, пише Mashable.

Alfred вміє шукати інформацію в Мережі, може порекомендувати, який ресторан або нічний клуб варто відвідати. З часом додаток вивчає переваги власника гаджета і дає вже більш цілеспрямовані поради з урахуванням смаків господаря. Хоча Alfred, на відміну від Siri, не розуміє голосових команд і не зможе відповісти, наприклад, на питання, яка зараз погода.

В онлайн-виданні відзначають, що інтернет-гігант поки не готовий до запуску повноцінного конкурента Siri, але придбання Clever Sence є великим кроком у цьому напрямку. До того ж, у самій Google є програмне забезпечення з розпізнавання голосу, що працює з кращими Android-планшетами.

Достовірно невідомо походження назви програми. Mashable не виключає, що віртуальний асистент був названий на честь дворецького Альфреда, союзника і помічника Бетмена, популярного персонажа коміксів. До речі, з моменту виникнення програма вже встигла поміняти назву - спочатку вона іменувалася Сеймур (Seymour).

Нагадаємо, що в Мережі також ходять чутки про задум Amazon створити власного «електронного секретаря».