Google продала частину активів Motorola Mobility

admin Новини бізнесу

Google продала частину активів Motorola MobilityВеб-корпорація Google уклала угоду з продажу підрозділу Motorola Home: покупцем стала компанія ARRIS Group.

Google придбала Motorola Home разом з Motorola Mobility за $ 12,5 млрд, отримавши права на обширний пакет з 17 тис. патентів на різні технології та 7500 патентних заявок. Motorola Home спеціалізується на телевізійних приставках, обладнанні для кабельних мереж та інших домашніх продуктах.

Компанія ARRIS Group, постачальник високошвидкісного мережевого обладнання, заплатить за «покупку» $ 2,35 млрд. З них $ 2050000000 складуть кошти, а решту $ 300 млн - цінні папери. Після завершення угоди, закрити яку планується до другого кварталу 2013 року, Google буде володіти приблизно 15,7-відсотковою часткою в ARRIS.

Купивши Motorola Home, ARRIS Group розраховує зміцнити позиції на ринку доставки відео. Крім того, компанія отримає права на ряд патентів «Мотороли».

Google, позбувшись від непрофільних активів, отримає можливість більш повно зосередити зусилля на розширенні і зміцненні екосистеми Android, а також випуск смартфонів і планшетів.