Google витратить до $ 500 млн на маркетинг нового флагмана Motorola

admin Новини бізнесу

Google витратить до $ 500 млн на маркетинг нового флагмана MotorolaGoogle дозволить Motorola витратити до $ 500 млн на рекламну кампанію флагманського смартфона, який повинен вийти на ринок цієї осені.

Про це джерела, знайомі з ситуацією, розповіли The Wall Street Journal.

Смартфон Moto X стане першим пристроєм, випущеним Motorola після її купівлі компанією Google. У першій рекламі Moto X, що вийшла раніше цього місяця на сторінках найбільших американських друкованих ЗМІ, Motorola обігрує той факт, що смартфон в значній мірі буде зібраний в США, на відміну від iPhone, який збирається на китайських заводах.

Всі чотири оператори мобільного зв'язку США - AT&T, Verizon, Sprint і T-Mobile - будуть продавати цей смартфон з контрактом. Motorola вдалося звести до мінімуму кількість програм, встановлюваних на смартфон мобільними операторами. Ці програми давно викликають роздратування у користувачів.

Очікується, що ціни на Moto X будуть порівнянні з вартістю його конкурентів - Apple iPhone 5, HTC One і Samsung Galaxy S4. Ці смартфони з контрактом оператора зв'язку коштують $ 199, без контракту - від $ 599 і вище.

Виконавчий директор Motorola Денніс Вудсайд раніше відзначав, що вартість смартфонів компанії після виходу з плином часу буде відчутно знижуватися, так як Motorola, на відміну від конкурентів, не має наміру роздувати прибуток.

Денніс Вудсайд також розкрив деякі характеристики очікуваного смартфона. Зокрема, відомо, що він зможе довго працювати без підзарядки і пристосовуватися до конкретної ситуації. Наприклад, датчики пристрою будуть визначати, коли користувач веде автомобіль, і автоматично включати голосове управління. Інша особливість Moto X - це широкі можливості по кастомізації. Замовляючи смартфон в Інтернеті, користувач зможе вибрати колір задньої панелі, обробку передньої панелі і зробити гравіювання на задній кришці.