Google змінив стратегію і закриє 10 своїх продуктів

admin Новини бізнесу

Google змінив стратегіюПошуковий гігант закриває десять своїх програмних продуктів в рамках нової стратегії. Таким чином компанія планує вивільнити ресурси для роботи над більш перспективними проектами.

Як повідомляє сайт ITProPortal, пошуковий гігант Google анонсував закриття широкого спектру своїх продуктів в рамках нової стратегії, відповідно до якої компанія в більшій мірі буде фокусуватися на проекти, що мають найкращий потенціал з точки зору отримання прибутку.

Як видно, така зміна напрямку є одним з наслідків свіжих ініціатив, що просуваються новим виконавчим директором - Ларрі Пейджем (Larry Page). Нова стратегія націлена на концентрацію сил компанії на продуктах, які в перспективі здатні зробити позитивний вплив на життя мільярдів людей навколо земної кулі.

«Протягом наступних декількох місяців ми відмовимося від декількох продуктів, а деякі інші - впровадимо в якості додаткових функціональних можливостей в існуючі програми», - пояснив старший віце-президент компанії, Алан Юстас (Alan Eustace).

Передбачається, що цей крок повинен допомогти вивільнити ресурси компанії для роботи над більш важливими напрямками, такими як Google +, Google Offers та іншими.