Google вкладе $ 300 млн в гонконгський дата-центр

admin Новини бізнесу

Google вкладе $ 300 млн в гонконгський дата-центрGoogle має намір вкласти $ 300 млн у будівництво і оснащення нового дата-центру, який розташується в Гонконзі. Компанія посилює свою присутність в країнах Азії, у відповідь на зростаючий попит на свої послуги в регіоні.

Компанія Google має намір вкласти $ 300 млн у створення нового дата-центру в Гонконгу, повідомляє Reuters. Як пише агентство, об'єкт планується до здачі на початку 2013 року.

У вказану суму входить вартість землі, будівельних матеріалів і робіт, а також технічне оснащення дата-центру. Офіс буде розрахований на 25 співробітників. «Ми плануємо максимально швидко ввести в дію нові потужності, щоб встигнути за попитом, що росте в регіоні», - заявив в інтерв'ю Саймон Чанг (Simon Chang), голова департаменту апаратного забезпечення Google в Азії.

Про те, що Google має намір посилити свою присутність в азіатських країнах, стало відомо у вересні. Тоді представник інтернет-гіганта заявив, що компанія планує організувати дата-центри в Сінгапурі, Гонконзі і Тайвані.