Imagination купує розробника графічної технології

admin Новини бізнесу

Caustic GraphicsРозробник IP-ядер для однокристальних систем, що реалізують функції графічного прискорювача (розробки Imagination, зокрема, використовуються в Apple iPad) уклав другу в цьому місяці угоду з поглинання іншої компанії.  Вона спрямована на зміцнення позицій компанії на швидко зростаючому ринку графічних рішень для смартфонів і інших мобільних пристроїв.

У результаті операції, що оцінюється в 27 млн. доларів, Imagination придбає компанію Caustic Graphics.  Менше місяця тому Imagination за 47 млн. доларів купила компанію HelloSoft, що спеціалізується на технологіях передачі відео і голосових даних по мережі Інтернет.(Новина -ринок напівпровідникових мікросхем показав рекордне зростання)

У випадку з Caustic Graphics увагу Imagination привернула запатентована технологія трасування променів, що забезпечує отримання фотореалістичних 3D-зображень.  Imagination планує включити цю технологію в свої майбутні графічні процесори.  Призначені для телевізорів та ігрових консолей, вони з часом можуть опинитися і в смартфонах.

Розробки Imagination використовуються в продукції таких компаній, як Intel, Sony і Samsung.  У першій половині року було випущено більше 107 млн. відповідних мікросхем, що вдвічі більше, ніж у попередній період.  Грунтуючись на цих даних, компанія розраховує, що всього за 2010 рік буде відвантажено більше 200 млн. чіпів.